Top
Cześć

Nazywam się Magdalena Pyznar

i jestem założycielką marki ZuCare.

Pochodzę z Knurowa, niewielkiego miasta w województwie śląskim, lecz od kilku lat mieszkam na malowniczym wybrzeżu Costa Blanca w słonecznej Hiszpanii i to tu zamierzam spędzić resztę życia. Prywatnie jestem mamą wspaniałej Zuzi, której zawdzięczam pomysł na pierwszy człon nazwy mojej marki kosmetycznej.
Na co dzień piszę książki, motywuję kobiety do realizowania swoich celów, a w przeszłości prowadziłam również działalność dietetyczną oraz byłam instruktorem tańca. Dlaczego więc zdecydowałam się stworzyć ZuCare?

Magdalena Pyznar

Czym jest dla mnie ZuCare?

I co natchnęło mnie do tego pomysłu

Marka ZuCare to przede wszystkim moje wielkie marzenie, dotyczące świadomej pielęgnacji włosów przez kobiety oraz mężczyzn. Mam to szczęście, że w genach zostały mi przekazane mocne i gęste włosy, natomiast chyba jak większość kobiet przez lata niszczyłam je farbowaniem, nieodpowiednią pielęgnacją czy nawet błędnym odżywianiem. Ponadto, nie tylko daję się obserwować przez setki tysięcy osób w social mediach, ale sama również skupiam się na obserwacji potrzeb moich obserwatorek.
Zwróciłam szczególną uwagę jak wiele kobiet w trakcie oraz w okresie po ciąży zmaga się z nasilonym wypadaniem włosów, szukając na swoje problemy jak najlepszego rozwiązania. I właśnie te wszystkie czynniki popchnęły mnie w stronę stworzenia pierwszej linii marki ZuCare, czyli profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów: szamponu oraz maski z wyjątkowym ekstraktem z brahmi. Teraz do ich grona dołączyły kolejne, świetne produkty.

m

95-98% składników naturalnych

icon heart

wysyłka w opakowaniach z certyfikatem FSC

icon quality

testowane dermatologicznie

Reset Password